My

Obserwując napiętą polityczną sytuację międzynarodową, ostatnie ataki terrorystyczne, a także coraz częściej występujące katastrofy naturalne, uświadamiamy sobie w jak niebezpiecznych czasach żyjemy i jak mała jest nasza wiedza na temat postępowania w przypadkach zagrożenia życia oraz zdrowia. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za samych siebie, ale przede wszystkich za członków naszych rodzin.
VolfCamp to coś więcej niż ośrodek szkoleniowo - kondycyjny skupiony na aktywnym wypoczynku. Dzięki naszym specjalistycznym szkoleniom survivalowym S.E.R.E, treningom siłowym i wydolnościowym, treningom przygotowującym na sytuacje realnego zagrożenia, zdobędziecie Państwo profesjonalną wiedzę i umiejętności z zakresu unikania zagrożenia atakami terrorystycznymi, reagowania podczas sytuacji kryzysowych, podczas znalezienia się w grupie zakładników, jak również podczas katastrof naturalnych i cywilizacyjnych
VolfCamp to pierwszy w Polsce ośrodek szkoleniowo - kondycyjny, specjalizujący się w szkoleniach S.E.R.E (Survival, Evasion, Resistance, Escape), kursach anty-terrorystycznych, organizowanych dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. VolfCamp powstał i działa w „murach” dawnego rządowego ośrodka należącego przed laty do tajnego kompleksu Urzędu Rady Ministrów, oznaczonego kryptonimem W2. W tej okolicy od kilkudziesięciu lat swoje szkolenia odbywają najsłynniejsze polskie i zagraniczne jednostki specjalne , takie jak, GROM, JWK, NIL, AGAT, a także słynna jednostka SAS. Dziś historia zatacza koło. Kadrę instruktorską stanowią byli oficerowie i operatorzy GROM, doświadczeni instruktorzy survivalu, instruktorzy sztuk walki, a także ratownicy medyczni, górscy, oraz cały szereg wysokiej klasy specjalistów. VolfCamp to miejsce unikalne pod każdym względem. Doskonała lokalizacja, bliskość poligonu, rozległy własny plac do treningu taktycznego, potężne tereny leśne sprzyjające organizacji szkoleń survivalowych oraz uprawianiu sportów na świeżym powietrzu, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, to wszystko składa się na wyjątkowość i sukces tego projektu.

VOLFCAMP działa na rynku szkoleń i eventów firmowych od maja 2015 roku, od tego czasu prężnie rozwija swoją działalność i stał się jednym z najatrakcyjniejszych ośrodków szkoleniowych na południu kraju.
Szkolimy osoby indywidualne, jak i międzynarodowe korporacje. Wyróżnia nas profesjonalne i innowacyjne podejście do przekazywanej wiedzy, gdzie umiejętnie łączymy teorię z praktyką. O sukcesie ośrodka świadczy ciągle wzrastająca ilość przeprowadzonych szkoleń i eventów (2015 r.: 22, 2016 r.: 48, do VIII 2017r.: 51 szkoleń i eventów). Zaufało nam ponad 80 firm, poczynając od rodzinnych przedsiębiorstw, a kończąc na największych koncernach międzynarodowych. Z wieloma z nich współpracujemy cyklicznie  od początku naszej działalności. Nasza dewiza to : Profesjonalizm i dyskrecja.