Imprezy integracyjne

VolfCamp / VolfEvents – Firmowe imprezy integracyjne
 

Bieszczady naturalnie kojarzą się z dziką przyrodą, zapierającymi dech widokami, co sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. VolfCamp dodaje do tego porządny zastrzyk adrenaliny, przy okazji w sposób niezwykle ciekawy przekazując wiedzę, która w określonych okolicznościach może pomóc w uratowaniu tego co najcenniejsze: życia i zdrowia.
VolfCamp to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Warunki zakwaterowania zaspokoją wymagania nie tylko klientów indywidualnych, ale także grupy. VolfCamp to gwarancja profesjonalizmu, dużej dawki adrenaliny, niezapomnianych wrażeń, a to wszystko pod czujnym okiem wysoko wyspecjalizowanej kadry, składającej się z byłych operatorów jednostek specjalnych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aktywności VolfCamp / VolfEvents :

OFERTA EVENTÓW INTEGRACYJNYCH I PRZYGODOWYCH NA STRONIE  - VOLFEVENTS.COM

 
KURSY I SZKOLENIA VOLFCAMP DLA GRUP 
  Scenariusze Imprez i szkoleń są przykładowe, są to nasze autorskie eventy oraz szkolenia, wielokrotnie realizowane, sprawdzone i zawierające w sobie dużą dawkę pozytywnej energii, co istotne niosące ze sobą przydatną wiedzę. Jeśli jednak potrzebujecie czegoś więcej (lub mniej), czekamy na Wasze propozycję.
Z uwagi na nasze duże możliwości terenowo technicznie jesteśmy otwarci na WASZE pomysły.
 

PYTANIA, REZERWACJE i SUGESTIE

 

ZAPRASZMY